Body Wraps, Maderotherapy, Hyaluron Pen, Kosmetika, Samoopalovací nástřik– to jsme my kosmetický salon Dr. Nek.

Nechte své tělo i duši hýčkat v našem novém kosmetickém salonu, ve kterém naleznete příjemné čisté prostředí s hudbou a proškoleným personálem, který Vás bude neustále vítat s dobrou náladou. Přejete-li si zredukovat váhu, odpočinout si a zdůraznit svoji krásu, přijďte navštívit kosmetický salon Dr.Nek. V salonu se Vám budou věnovat ti nejpovolanější a to přímo školitelé s mnohaletou praxí a odbornou znalostí a vzděláním.

Zaměřujeme se na zeštíhlující zábaly Body Wraps, Maderoterapii, která bojuje proti celulitidě, dále také zvětšování rtů a vyhlazení vrásek Hyaluron Pen (kyselina hyaluronová), kosmetická ošetření, laminace řas a obočí a samoopalovací nástřik.

Náš kosmetický salon Dr.Nek je součástí společnosti Dr. Nek, která v salonu pořádá kurzy Maderoterapie, Hyaluron pen, Body Wraps, Samoopalovacího nástřiku a laminace řas a obočí. Vyrábíme také vlastní řady výživových doplňků, které umíme vyrobit již od 5 kusů pod vaší vlastní značkou nebo vlastní kosmetické řady např. kyselinu hyaluronovou nebo vlastní denní a noční krémy. Vše naleznete u nás v e-shopu kde lze nakupovat i jako velkoobchodní partner ZDE e-shop.

Kosmetický salon naleznete blízko centra Prahy nedaleko OC Arkády Pankrác, na adrese Kloboučnická 1442/4, Praha 4 Nusle, s bezproblémovým parkováním.

Máme pro Vás také připravené dárkové poukazy pro Vaše blízké.
Ty, které máme rádi si zaslouží to nejlepší!

Toto všechno naleznete v našem salonu na Kloboučnické!


Těšíme se na Vaší návštěvu, Tým Dr. Nek

Dr.Nek salon

Dr.Nek salon
Kloboučnická 1442/4, Praha 4 ,140 00
Pracovní doba dle objednávek, pondělí – pátek cca 9:00 – 18:00 hodin, víkendy po předchozí domluvě

Telefonní číslo: +420 774 076 890
Email:
salon@dr-nek.cz

Online rezervace termínu

Také provádíme kurzy Hyaluron pen ZDE nebo Maderoterapie ZDE nebo Body Wraps ZDE nebo všechny tyto kurzy objednat On-Line.

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?