Nápad provádět wrapy vznikl v r.2012 na základě zkušenosti Bc. Zuzany Drnek při pobytu v USA.

Rok 2013: byly prováděny první, ,,zkušební” wrapy, zakládala se firma, srovnávaly se výsledky testovaných osob

Rok 2014: založení společnosti Body Wraps, kdy jsme do ČR dodávali celotělový wrap na hubnutí. První individuální školení a zároveň první partner byl v Karviné, 16.9.2014. První školení pro větší skupinu  bylo provedeno 14.10.2014 v Praze

Rok 2015: testování nových wrapů. Květen školení Florida USA. Červen rozdělení Body Wraps dle problémů klientů – jeden wrap nemůže nikdy fungovat na vše (SLIM, DETOX a ANTICELLULITE).

Rok 2016: novinka Body Wraps SPORT pro sportovce a manuální pracovníky. 31.8.  – 1. školení Body Wraps SPORT pouze pro vybrané partnery. Rozšíření partnerů na Slovensko

Rok 2017: novinka Body Wraps TEA ke každému wrapu jako dárek a set Body Wraps BELLY pro zeštíhlení břicha  – první z řady pro domácí použití. Nové tváře  –  SLIM: Lia Kees, ANTICELLULITE: Hana Svobodová, DETOX: Michaela Bábor Nosková, SPORT: Matouš Kohout, 110 partnerů po ČR a SK, vznik výhradních zastoupení pro dané oblasti.

Rok 2018: Rozšíření partnerů na Slovensko, v květnu 150 partnerů ČR a SK. Červen podpis výhradního zastoupení pro Polsko a Itálii. Nevýhradní pro Maďarsko a Slovinsko.

Novinka potravinové doplňky BW Body Wraps PILLS a také vlastní receptury čajů BW Body Wraps TEA a jejich rozdělené Lymfatic, Skin Care, Slim a Antistress.

Rok 2019: Vlastní řada masážních olejů BW Body Wraps Masage Oil. Redesing potravinových doplňků BW Body Wraps PILLS. Také novinka Maderoterapie, masáž za pomocí válečků, díky kterých se Vám prokrví tělo a tím lépe zhubnete.

Rok 2020 : Korona viz a vznikla společnosti Dr. Nek, která sjednotila všechny služby které školíme a provozujeme. Hyaluron Pen Česko a Hyaluron Pen Slovensko, Maderoterapie Česko a Maderoterapia Slovensko, Body Wraps

Veškerá školení umíme nabídnout i online!

Celý náš koncept je o zdravém životním stylu.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?