Prodlužování vlasů Dr. Nek

Keratin za tepla

nejoblíbenější metoda v prodlužování vlasů


Metoda keratin za tepla, při které jsou k vlastním vlasům prodloužené vlasy aplikovány pomocí keratinových spojů, je stále velice populární.

Jednotlivé vlasové prameny jsou zakončeny keratinovými nehtíky. Tento keratinový konec je přiložen k vlasům klientky a roztaven speciálními tavícími kleštěmi, které jsou zahřáté na teplotu okolo 150 – 200° C.

Spoje jsou “téměř” neviditelné a nastavené prameny tedy absolutně nebrání jakémukoli účesu.

Sundavací nebo reaplikační proces 

Probíhá tak, že jsou spoje odděleny od vlasů za pomoci speciálního gelového odstraňovače. Nevýhodou keratinu ovšem také je, že při reaplikaci musí být konce vlasů se zbytkem keratinu odstřiženy a tím se zkracuje délka pramenů.

Výhody:

– spoje jsou pevné, drobné, lehké

– ale přesto velice odolné

– do dalšího posunutí vydrží až 12 týdnů

– ploché spoje (oproti kulatým) netlačí při spánku

– spoje jsou téměř neviditelné i při nošení culíků

Online rezervace termínu

Micro Ring

prodlužování vlasů za studena


Metoda micro ring je jednou z metod prodlužování vlasů za studena, tedy bez vysokých teplotních stupňů, které vlasy poškozují.

U této metody se nepoužívají žádné chemikálie ani lepidla, které by mohly dráždit pokožku. Zjednodušeně řečeno se jedná o metodu, při níž se za pomoci kovových kroužků (“microringů”) připevňují prameny prodloužených vlasů. 

Při aplikaci pracujete s navlékátkem, na které si nejprve připravíte kroužky. Následně těmito kroužky provléknete tenký pramínek vlasů klienta/klientky. A do kroužku poté vložíte i tenký pramínek vlasů určených k prodloužení.

Celý proces dovršíte tím, že kroužky mechanicky za pomocí aplikačních kleští zmáčknete, a tak docílíte toho, že vlasy budou pevně držet.Odstraňovací proces 


Odstraňovací proces probíhá opět snadným způsobem, pracuje se s aplikačními kleštěmi, tentokrát se ovšem kroužky zmáčknou tak, aby se otevřely.

Metoda micro ring je oblíbená, protože nepoškozuje vlasy nadměrným horkem ani lepidly a je dokonce tak snadná, že si ji mnohé klientky dokáží udělat sami.

Problematická je však v tom, že z kroužků mohou jednotlivé vlasy vyklouznout, při nešetrném mytí či česání může dokonce vypadnout i celý pramínek. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že některé klientky mohou být na micro ringy alergické. To se ale bohužel zjistí až po prodloužení. Pokud začne být po aplikaci pokožka hlavy zarudlá a podrážděná, doporučuje se kroužky sundat.Výhody:


– vlasy nejsou zatěžovány vysokou teplotou

– do vlasů se neaplikují žádné chemikálie ani lepidla

– jednoduché a poměrně rychlé posouvání vlasových pramenů


Prodloužené vlasy nepotřebují žádnou speciální péči, odlišnou od péče vlastních vlasů. Pokud jsou prameny kvalitní. Vlasy, které používáme, jsou přírodní panenské evropské vlasy a nebo tvrdší východoevropské.

V péči o vlasy je zásadní mít kvalitní šampon a regeneraci. Ideálně na doporučení.

Ceník:

Objednávkový kontakt:

Online rezervace termínu

Pracovní doba pondělí – pátek, 9:00 – 18:00 hodin

Telefonní číslo: +420 774 076 890 – objednávky pouze po telefonu

Email: salon@dr-nek.cz
– neslouží k objednávání

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?