Body Wraps Antistress je tělový zábal, který pomáhá zmírnit stres a pocit deprese.

Během zábalu si poslechnete řízenou meditaci, která hraje klíčovou roli při snižování stresu tím, že zpomaluje srdeční frekvenci a dýchání, snižuje krevní tlak, zvyšuje průtok krve do velkých svalů, snižuje aktivitu stresových hormonů, uvolňuje svalové napětí, zvedá náladu, zlepšuje koncentraci, zmírňuje únavu a pocity hněvu či frustrace, stres a pocit deprese.

Bylinkový aromaterapeutický zábal se používá v Indii pro zklidnění mysli, relaxaci a uvolnění od napětí a stresu. Obsahuje kombinace výtažku z bylin Ocimum sanctum, Syzygium aromaticum, Cymbopogon citratus a Sesamum indicum prokázaly tyto účinky:

  • jsou antimikrobiální, stimulující. V zábalu působí revitalizačně a pomáhají proti tělesné únavě (např. i po tzv. Pásmové nemoci z cestování letadlem). Jsou antioxidační a mají vyživující a energetické vlastnosti.
  • kromě toho zvláčňují, uklidňují a zvlhčují pokožku. Pomáhají nabýt zpět fyzickou kondici. Mají aromaterapeutické vlastnosti, kdy rozjasňují mysl a posilují nervy. Zmírňují svalové křeče.

BW PILLS ANTISTRESS jsou výborným doplňkem. Obsahují ideálně zvolené složky:

  • Pro zklidnění a posílení organismu
  • Pro podporu fyzické a psychické kondice

Metoda

Před wrapem: Nekrémovat se, 2 hodiny před začátkem nejíst.

V salónu: Jedna kúra trvá 60 min. Nejprve Vám wrapařka a vysvětlí co bude provádět.  Bandáže, které budou namočeny v lázni ze speciální Antistress směsi a nanese namočená obinadla směru toku lymfy. Pak Vám podá BW PILLS Antistress, potravinový doplněk, který obsahuje složky pro zklidnění a posílení organismu a podporu psychické a fyzické kondice.  Pak budete 40 min ležet a poslouchat řízenou meditaci. Po zábalu budete mít připravený speciální uklidňující čaj BW TEA Antistress, ten si můžete v klidu vypít a na závěr dostanete jedno balení čaje na 7 dnů jako dárek.

Po wrapu: dle potřeby se osprchovat. Vypít denně 2 – 3 l vody. 3 x denně vypít BW TEA.  Omezit alkohol a kouření. Dodržet zdravý životní styl. Další Body Wraps doporučujeme v rozmezí 7 dnů.

young beautiful yoga posing  on a studio background

Kontraindikace (kdy na zábal nemůžete jít):

  •        těhotenství
  •        infekční onemocnění, akutní virová, bakteriální a onkologická onemocnění
  •        po prodělání jiné vážné nemoci, operace, při hormonálních poruchách se prosím poraďte se svým lékařem, zda můžete jít na tělový zábal

Pro koho je vhodná x kontraindikace

Metoda Body Wraps ANTISTRESS  je vhodná pro:

  •         osoby trpící depresemi, potížemi se zvýšeným krevním tlakem, únavou
  •         lidi co se chtějí zrelaxovat a odpočinout si

Cenu naleznete zde: jdi na ceník 

Navštivte náš profi salón Body Wraps, Kloboučnická 4 Praha 4 Nusle Tel. : +420 774 076 890, salon@dr-nek.cz

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?