-Nabízíme výrobu potravinových doplňků a bylinných čajů nebo kosmetiky pod vašim brandem už od jednotek kusů!

Buďte cool a slaďte si třeba fat killers designem svého fitka nebo provozovny

-Chcete zákazníkům nabídnout bylinný čaj na hubnutí? Dodejte jim ho ve svém vlastním designu.

Garantujeme vysokou kvalitu výživových doplňků a bylinných čajů

Prokázanou účinnost u každého produktu

Postaráme se o veškerou legislativu

Naše logo na produktu vyměníme za vaše – ZDARMA!!!

Chcete být 100% originál? Tak to potřebujete svojí vlastní značku výživových doplňků a čajů… Zajistíme vše od A až do Z!

•Pokud chcete zbrusu nový design produktu, vše pro vás zajistíme. •Příprava nového designu 500,- Kč za produkt (zahrnuje jeden kompletní návrh připravený grafikem).

•Další možnosti budeme řešit vždy individuálně, u nás je vše možné;)

Pro více informací nebo vyřízení vaší objednávky, pište na e-mail: 

office@dr-nek.cz

nebo volejte na telefonní číslo: +420 734 246 686

Děkujeme Team Dr.nek.

Ceník

produktVO cena*Orientační MO cena
Pills SLIM359,- Kč499,- Kč
Pills FAT KILLER359,- Kč499,- Kč
Pill LIGHT LEGS359,- Kč499,- Kč
Pills OSTEO239,- Kč299,- Kč
Pills NERVENERGY & SPORT179,- Kč299,- Kč
Pills ANTISTRESS179,- Kč299,- Kč
Pills DETOX179,- Kč299,- Kč
Pills GOOD DIGESTION179,- Kč299,- Kč
TEA SlimLymphaticRegeneration, DetoxEnergy,Antistress58,- Kč99,- Kč
ALOE VERA 0,5 L179,- Kč299,- Kč
ALOE VERA 1L299,- Kč499,- Kč

Popis produktů

Pills Slim – je určen pro podporu prokrvení tkání a pro snižování tělesné hmotnosti. Extrakt z papriky s obsahem kapsaicinu je častou složkou redukčních programů, přispívá ke snižování tělesné hmotnosti. Garcínieje také nepostradatelnou součástí odtučňovacích diet. Omezuje pocit hladu a chuť k jídlu, pomáhá udržovat normální hladinu cukru a tuků v krvi. Potlačuje tvorbu tuků a jejich hromadění v tkáních, pomáhá snižovat tukové zásoby v těle. Ginkgo podporuje cirkulaci krve a periferní krevní oběh – přispívá k prokrvení krevních kapilár. Pomáhá udržovat dobrý sluch a zrak, příznivě působí na činnost a aktivitu mozku s postupujícím věkem.

Pills Fat Killer– spalovač tuků. Špičkový výrobek s optimální směsí L-karnitinu, zeleného čaje a chromu pro podporu metabolismu a udržování normální glykémie. Jedná se o extrémně silný vícesložkový spalovač (spalovač tuků) pro účinnou redukci tělesného tuku.

Pills LightLegs – je vhodný na odvodnění organismu. Originální výrobek pro péči o dolní končetiny(nateklé nohy). Jírovec pomáhá udržovat normální průtok krve v cirkulačním systému, přispívá ke zdraví cév a krevních kapilár. 

Pills Osteo – je určeno pro podporu funkce chrupavek a kostí a pro tento účel byla zvolena vyvážená kombinace nutričně důležitých látek: glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a kolagenu. Směs je doplněna vitamínem C, který přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Pills NervEnergy&Sport – zmírnění únavy. Hořčík podporuje normální činnost nervové soustavy a psychickou aktivitu, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je ideální pomocník jak vyzrát na únavu!

Pills Antistress – zklidnění a posílení organismu. Přípravek pro povzbuzení organismu a pro jeho optimální relaxaci (zlepšuje stavy jako depsese, stres a úzkost). Kozlík pomáhá zklidnit organismus při stresu, vnitřním napětí, podráždění a hektickém životním stylu. Pomáhá na deprese stres a úskost! 

Pills Detox – Chlorella& Spirulinapředstavuje kombinaci sinice Spirulinaa sladkovodní řasy. Chlorellav ideálně se vzájemně doplňujícím poměru účinných látek. Chlorellase Spirulinoutonizují organismus, dodávají energii, posilují vitalitu, pomáhají při únavě.

Pills GoodD igestion – působí blahodárně na funkce trávicí soustavy a na její udržování v normálním stavu. Přispívá k pravidelné střevní funkci, podporuje pohyb potravy střevním traktem. Pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru, podporuje tvorbu a sekreci inzulínu. 

Aloe Vera zmírňuje kyselost žaludku, blahodárně působí na trávicí soustavu, na kvalitu pokožky či glykémie, podporuje imunitu. Aloe vera = detoxikace organismu. Obsah Aloe vera je 99,8%. Vyniká širokým spektrem příznivých účinků na organismus, např. stimuluje metabolismus, posiluje při únavě, zvyšuje psychickou odolnost.

Bylinný čaj Slim na hubnutí podporuje degradaci tuků v těle a pomáhá udržovat normální tělesnou hmotnost. Má povzbuzující účinky, dodává energii, pomáhá při únavě, stresu, psychické i fyzické vyčerpanosti.

Bylinný čaj Lymphatic na odvodnění organismu má nově sestavenou recepturu pro podporu lymfatického systému a odvádění vody z těla. Bříza pomáhá udržovat normální funkci močových cest, příznivě působí na činnost ledvin. 

Bylinný čaj Skin &Reneneration pro lepší pokožku a regeneraci. Kombinuje podporu obnovy sil po výkonu s příznivými efekty na pokožku. Obsahuje nať kotvičníku zemního, zelený čaj, kopřivu, zázvor, heřmánek atd.

Bylinný čaj Detox – pro detoxikaci organismu a udržování kyselosti žaludku. Podporuje funkci trávicího traktu, pomáhá udržovat normální fyziologickou kyselost v žaludku. Zklidňuje trávicí systém, pomáhá při nadýmání.

Bylinný čaj Energy – originální směs pro povzbuzení energie a vitality. Všehoj (ženšen) dodává tělu energii a vitalitu, posiluje odolnost ke stresu, navozuje pocit fyzické i mentální pohody. Bylinný čaj Antistress  je jedinečná čajová směs pro udržování dobré nálady, tlumí stres, depresi a úzkost.  Obsahuje heřmánek který přispívá k optimální relaxaci, k duševní i tělesné pohodě, pomáhá udržovat dobrý spánek. 

Detailní popis a složení produktů naleznete na našich webových stránkách eshop.dr-nek.cz

Bylinné čaje

Potravinové doplňky

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?