V poslední době je velmi skloňovaným tématem slovo detoxikace, aneb odstranění toxických škodlivých látek  z těla. Proč se slovo detoxikace objevuje a proč je potřeba?

detoxikace organismu

Do těla se toxické látky – toxiny dostávají pomocí potravy, kde se poslední dobou používá čím dále tím více konzervantů tzn. Éček. Nemůžeme opomenout také na konzumaci alkoholu, což je silně toxická látka pro tělo. Dnešní doba sebou také přináší zhoršené životní prostředí, způsobené výfukovými plyny apod. Dalo by se říci, že se člověk toxickým látkám prostě nevyhne.

Proto je detoxikace organismu velmi důležitá.

Odstranění toxických látek z těla má na starost lymfatický systém. My však detoxikaci můžeme sami velmi dobře podpořit.

Jak můžeme detoxikaci podpořit?

1)        Pohyb na čerstvém vzduchu

Spousty toxických látek se do těla dostávají pomocí znečištěného vzduchu. Taková procházka, či lehký běh, kde se i rozpohybuje lymfatický systém, který má odstranění toxických látek z těla na starost, je určitě správným řešením.

2)        Správně dýchat

Při nesprávném dýchání se naše svaly dostávají do křeče a v té nám nesprávně funguje  lymfatický systém. Zkuste dýchání Bhastrika dech, který se používá u hormonální jógy a u procedur Body Wraps pro rozpohybování lymfatického systému.

3)        Vybírat potraviny a pitný režim.

Vybírejte potraviny s nízkým obsahem éček – konzervantů. Jezte hodně ovoce a zeleniny, obsahují aminokyseliny a ty jsou velmi dobrým pomocníkem pro detoxikaci. Vyhýbejte se alkoholu a kouření. Pitný režim využívejte ideálně neperlivou pramenitou vodu, omezte sladké kalorické nápoje a nápoje s umělými sladily (př. Aspartan v LIGHT. Výrobcích). Jídelníček zdarma na týden

4)        Použít potravinové doplňky a čaje na detoxikaci

BW PILLS: Spirulina a Chlorella: Chlorella v ideálně se vzájemně doplňujícím poměru účinných látek. Chlorella se Spirulinou tonizují organismus, dodávají energii, posilují vitalitu, pomáhají při únavě. Chlorella podporuje trávicí funkci a metabolismus, příznivě působí na funkci jater, žlučníku, ledvin a tlustého střeva. Posiluje růst symbiotické střevní mikroflóry, přispívá k vylučování těžkých kovů a odpadních látek z těla, pomáhá detoxikovat organismus. Povzbuzuje činnost imunitního systému, je velmi vhodná při únavě, pomáhá udržovat normální hladinu cukru a cholesterolu

v krvi. Spirulina podporuje imunitní systém a při snižování tělesné hmotnosti poskytuje tělu aminokyseliny potřebné pro tvorbu a udržování svalové hmoty. Je běžnou součástí

odtučňovacích kúr, protože brání štěpení škrobu, omezuje tím příjem cukrů do těla a navíc,nerozložený škrob příznivě ovlivňuje střevní činnost.

BW Aloe Vera: Výrobek obsahuje šťávu s malými kousky gelovité dužniny z listu Aloe vera barbadensis Miller, vypěstované na certifikovaných polích v Mexiku. Výrobce vlastní certifikaci Mezinárodní vědecké rady pro Aloe vera I.A.S.C. a je držitelem řady dalších certifikátů. Aloe vera vyniká širokým spektrem příznivých účinků na organismus, např. stimuluje metabolismus, posiluje při únavě, zvyšuje psychickou odolnost. Příznivě ovlivňuje kvalitu kůže, podporuje imunitní funkce. Blahodárně působí na trávicí soustavu, podporuje látkovou výměnu a pravidelnou střevní činnost, zmírňuje kyselost žaludku a pálení žáhy. Pomáhá udržovat normální metabolismus glukózy a inzulínu, příznivě působí na hladinu glykémie. Aloe vera gel je vyroben ze suroviny, jejíž pěstování až po sklizeň je po celou dobu pod přísnou kontrolou.

BW Tea: Povzbuzující detoxikační čaj bylinný čaj s povzbuzujícími vlastnostmi

Výhody Body Wraps TEA SLIM čaj na hubnutí:

  • potlačuje duševní a tělesnou únavu
  • napomáhá vylučování vody z organismu
  • přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti

(není vhodný pro těhotné a kojící matky)

5)        Využít metody na detoxikaci BW Body Wraps SKIN CARE

Bahenní zábaly byly již od dob starodávného Egypta brané jako rituál pro očištění těla. Zábal Body Wraps SKIN CARE je zábal, kdy Vám po směru toku lymfatického systému wrapařka omotá obinadla, které jsou namočeny ve speciální lázni z bahna ze středozemního moře, které je obohaceno o mnoho důležitých minerálů. Do bahna jsou přidány také antimikrobiální složky a složka decalact liquid, která bojuje proti plísním a zápachům nohou.

©2024 DR-Nek.cz 

Log in with your credentials

Forgot your details?